Zip File Field (1.1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Text
cy: Testun

en: Fields
cy: Meysydd

en: File settings
cy: Gosodiadau ffeil

en: Maximum upload size
cy: Maint mwyaf llwytho i fyny
