Zip File Field (1.1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Text
gl: Texto

en: Fields
gl: Campos

en: Reference
gl: Referencia

en: File settings
gl: Configuración de ficheiros

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Maximum upload size
gl: Tamaño máximo de subida

en: File directory
gl: Directorio de arquivos

en: Iframe width
gl: Ancho do iframe

en: Iframe height
gl: Alto do iframe

en: Reference method
gl: Método de referencia
