Zip File Field (1.1.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Text
he: טקסט

en: Fields
he: שדות

en: Reference
he: רפרנס

en: File settings
he: הגדרות קובץ

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Maximum upload size
he: גודל קובץ מירבי

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: Reference method
he: שיטת הפניה
