Zip File Field (1.1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Text
hu: Szöveg

en: Fields
hu: Mezők

en: Reference
hu: Referencia

en: File settings
hu: Fájl beállítások

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Maximum upload size
hu: A legnagyobb feltölthető méret

en: File directory
hu: Fájl könyvtár

en: Reference method
hu: Hivatkozási mód

en: Enable Description field
hu: Leírás mező engedélyezése

en: File selection handler settings
hu: Fájlkiválasztási kezelő beállításai
