Zip File Field (1.1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Text
ja: テキスト

en: Fields
ja: フィールド

en: Reference
ja: 参照

en: File settings
ja: ファイルの設定

en: Allowed file extensions
ja: 許可されている拡張子

en: Maximum upload size
ja: 最大アップロードサイズ

en: File directory
ja: ファイルディレクトリー

en: Reference method
ja: 参照方法

en: Enable Description field
ja: 説明フィールドを有効にする

en: File selection handler settings
ja: ファイル選択ハンドラの設定
