Zip File Field (1.1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Text
ku: دەق

en: File settings
ku: ڕێکخستنەکانی پەڕگە.

en: Maximum upload size
ku: بەرزترین قەبارەی بارکردن
