Zip File Field (1.1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Text
lv: Teksts

en: Fields
lv: Lauki

en: Reference
lv: Atsauce

en: File settings
lv: Faila iestatījumi

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs

en: File directory
lv: Datņu direktorija
