Zip File Field (1.1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Text
pt: Texto

en: Fields
pt: Campos

en: Reference
pt: Referência

en: File settings
pt: Configurações de arquivo

en: Allowed file extensions
pt: Extensões de arquivo permitidas

en: Maximum upload size
pt: Tamanho máximo para upload

en: File directory
pt: Diretório de arquivos

en: Reference method
pt: Método de referência

en: Enable Description field
pt: Habilitar campo de Descrição

en: File selection handler settings
pt: Configurações do manipulador de seleção de arquivos
