Zip File Field (1.1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Text
sl: Besedilo

en: File settings
sl: Datotečne nastavitve

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Maximum upload size
sl: Največja velikost naložene datoteke

en: File directory
sl: Mapa
