Zip File Field (1.1.0-beta2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Text
az: Mətn

en: Fields
az: Sahələr

en: File settings
az: Fayl parametrləri

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Maximum upload size
az: Maksimum yükləmə ölçüsü

en: File directory
az: Fayl kataloqu

en: Files displayed by default
az: Fayllar standart olaraq göstərilir

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Reference method
az: İstinad üsulu

en: Enable Display field
az: Ekran sahəsini aktivləşdirin

en: Enable Description field
az: Təsvir sahəsini aktivləşdirin

en: File selection handler settings
az: Fayl seçimi idarəedici parametrləri
