Zip File Field (1.1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Text
eo: Teksto

en: Fields
eo: Kampoj

en: File settings
eo: Dosieraj agordoj

en: Reference method
eo: Metodo de referencado
