Zip File Field (1.1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Text
fa: متن

en: Fields
fa: فیلدها

en: File settings
fa: تنظیمات پرونده

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Maximum upload size
fa: حداکثر اندازه بارگذاری

en: File directory
fa: پوشه فایل

en: Files displayed by default
fa: فایل‌ها به صورت پیش‌فرض نمایش داده شوند

en: Upload destination
fa: مقصد بارگذاری

en: Reference method
fa: روش ارجاع
