Zip File Field (1.1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Files displayed by default
hy: Ֆայլերը լռելյայն ցուցադրված են
