Zip File Field (1.1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Text
kk: Текст

en: Fields
kk: Өрістер

en: File settings
kk: Файлдын нұсқаулары
