Zip File Field (1.1.0-beta2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: File settings
km: ការ​កំណត់​ឯកសារ

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: Maximum upload size
km: ទំហំ​ផ្ទុក​ឡើង​អតិបរមា

en: File directory
km: ថត​ឯកសារ

en: Files displayed by default
km: ឯកសារ​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​តាម​លំនាំ​ដើម

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង
