Zip File Field (1.1.0-beta2) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Text
ms: Teks

en: Fields
ms: Medan-medan

en: File settings
ms: Pengesetan fail

en: Allowed file extensions
ms: Sambungan-sambungan fail dibenarkan

en: Maximum upload size
ms: Saiz muat naik maksimum

en: File directory
ms: Direktori fail

en: Files displayed by default
ms: Fail dipamerkan secara lalai

en: Upload destination
ms: Destinasi muat naik
