Zip File Field (1.1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Text
pl: Tekst

en: Fields
pl: Pola

en: File settings
pl: Ustawienia plików

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Maximum upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku.

en: File directory
pl: Katalog plików

en: Files displayed by default
pl: Pliki domyślnie są pokazywane

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: Enable Display field
pl: Włącz opcję Pokazuj pole

en: Enable Description field
pl: Włącz pole opisu

en: File selection handler settings
pl: Ustawienia obsługi wyboru pliku
