Zip File Field (1.1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Text
pt: Texto

en: Fields
pt: Campos

en: Zip File
pt: Ficheiro Zip

en: File settings
pt: Configurações de ficheiro

en: Allowed file extensions
pt: Extensões de ficheiro permitidas

en: Maximum upload size
pt: Tamanho máximo do carregamento de ficheiros

en: File directory
pt: Diretório de ficheiros

en: Files displayed by default
pt: Ficheiros mostrados por omissão.

en: Upload destination
pt: destino dos ficheiros a carregar

en: Reference method
pt: Método de referência

en: Enable Display field
pt: Ativar campo de exibição

en: Enable Description field
pt: Ativar campo Descrição

en: File selection handler settings
pt: Configurações do handler de seleção de ficheiros
