Zip File Field (1.1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Fields
ro: Câmpuri

en: File settings
ro: Configurare fișiere

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fișiere permise

en: Maximum upload size
ro: Dimensiune maximă încărcare

en: File directory
ro: Folder fișiere

en: Files displayed by default
ro: Fișiere afișate în mod implicit

en: Upload destination
ro: Destinația încărcării

en: Reference method
ro: Metodă de referință

en: Enable Display field
ro: Activați câmpul de afișare

en: Enable Description field
ro: Activarea câmpului Descriere
