Zip File Field (1.1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Text
ru: Текст

en: Fields
ru: Поля

en: File settings
ru: Настройки файла

en: Allowed file extensions
ru: Допустимые расширения файлов

en: Maximum upload size
ru: Максимальный размер закачки

en: File directory
ru: Каталог файлов

en: Iframe width
ru: Ширина Iframe

en: Iframe height
ru: Высота Iframe

en: Files displayed by default
ru: Файлы, отображаемые по умолчанию

en: Upload destination
ru: Хранилище

en: Reference method
ru: Способ выбора

en: Enable Display field
ru: Включить поле отображения

en: Enable Description field
ru: Включить поле описания

en: File selection handler settings
ru: Настройки обработчика выбора файлов
