Zip File Field (1.1.0-beta2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Text
th: ข้อความ

en: File settings
th: การตั้งค่าไฟล์

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Maximum upload size
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด
