Zip File Field (1.1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Text
vi: Văn bản

en: Fields
vi: Các trường

en: File settings
vi: Thiết lập tập tin

en: Allowed file extensions
vi: Phần mở rộng tập tin được chấp nhận

en: Maximum upload size
vi: Dung lượng tải lên tối đa

en: File directory
vi: Thư mục lưu trữ tệp tin

en: iFrame
vi: Khung

en: Files displayed by default
vi: Theo mặc định là hiển thị các tệp tin

en: Upload destination
vi: Đích tải lên
