Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Migration
lv: Migrācija

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Created timestamp
lv: Izveides laika zīmogs

en: Revision Log message
lv: Revīzijas Žurnāla pieraksts
