Fieldable Panels Panes (FPP) (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Migration
sv: Migrering

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Created timestamp
sv: Skapade tidsstämpel

en: Language (fr, en, ...)
sv: Språk (fr, en, ...)

en: Revision log
sv: Versionslogg

en: Modified timestamp
sv: Anpassad tidsstämpel

en: Revision timestamp
sv: Tidsstämpel för versionen

en: Revision Log message
sv: Versionsloggmeddelande

en: The primary identifier for this version.
sv: Den primära identifieraren för den här versionen.

en: Title label.
sv: Etikett för titel.

en: The author of this translation.
sv: Författaren till denna översättning.

en: The target language for this translation.
sv: Målspråket för denna översättning.
