Field as Block (8.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Field name
tr: Alan adı

en: Formatter
tr: Biçimleyici

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Formatter settings
tr: Biçimleyici ayarları

en: Format type machine name
tr: Biçim türü makine adı
