Field as Block (8.x-2.0-alpha4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Field name
az: Sahə adı

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Entity type
az: Varlıq növü
