Field as Block (8.x-2.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Formatter settings
nl: Instellingen van opmaakhulpmiddel

en: Format type machine name
nl: Machinenaam van formaatsoort
