Field as Block (8.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
