Field as Block (8.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: Format type machine name
et: Vormingu tüübi masinloetav nimetus
