Field as Block (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Formatter
ca: Formatador

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Format type machine name
ca: Nom màquina del tipus de format
