Field as Block (8.x-2.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Formatter
sv: Formaterare

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Formatter settings
sv: Inställningar för formaterare

en: Format type machine name
sv: Maskinläsbart namn för formattyp
