Field as Block (8.x-2.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: الحقل

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Formatter settings
ar: إعدادات المنسق
