Field as Block (8.x-2.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Field name
da: Feltnavn

en: Formatter
da: Formatering

en: Entity type
da: Entity-type

en: Formatter settings
da: Indstillinger for formatering

en: Format type machine name
da: Maskinlæsbart navn på formattype
