Field as Block (8.x-2.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Format type machine name
fi: Muotoile koneluettava nimi
