Field Help Text (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Label
sv: Etikett

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sv: Instruktioner att visa för användaren nedanför detta fält i redigeringsformuläret.<br />Tillåtna HTML-taggar: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
sv: Tillåtna HTML-taggar: @tags

en: This field supports tokens.
sv: Detta fält stöder ersättningstecken.
