Field Help Text (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Label
he: תווית

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
he: הנחיות לתצוגה למשתמש מתחת לשדה זה בטופס העריכה.<br />תגיות HTML מותרות: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
he: תגיות HTML מותרות: @tags

en: This field supports tokens.
he: השדה הזה תומך ב Tokens
