Field Help Text (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Label
ru: Метка

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ru: Справка для пользователей по использованию данного поля.<br />Доступные HTML- теги: @tags.

en: Allowed HTML tags: @tags
ru: Допустимые HTML-теги: @tags

en: This field supports tokens.
ru: Это поле поддерживает токены.
