Field Help Text (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Label
uk: Мітка

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
uk: Вказівки, що будуть показані користувачеві під цим полем на формі редагування. <br />Дозволені HTML-теги: @tags

en: Allowed HTML tags: @tags
uk: Дозволені теґи HTML: @tags

en: This field supports tokens.
uk: Це поле підтримує замінники.
