FieldMask (8.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Currency
et: Valuuta

en: Date
et: Kuupäev

en: - None -
et: - Puudub -

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: About
et: Programmist

en: IP address
et: IP-aadress

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size
