FieldMask (8.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Date
gu: તારીખ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: About
gu: વિશે

en: IP address
gu: IP સરનામું
