FieldMask (8.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Date
sr: Датум

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: IP address
sr: IP адреса

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.
