FieldMask (8.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Date
te: తేదీ

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: About
te: గురించి

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
