FieldMask (8.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Date
th: วันที่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Decimal
th: ตัวเลข

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: IP address
th: ที่อยู IP

en: Text value
th: ค่าข้อความ

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
