FieldMask (8.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Date
eu: Data

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Email
eu: Eposta

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Decimal
eu: Hamartarra

en: About
eu: (r)i buruz

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Text value
eu: Testu balioa
