FieldMask (8.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Email
ku: ئیمێل

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Decimal
ku: ژمارەی دەیانە

en: About
ku: دەربارە

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.
