FieldMask (8.0.0-beta4) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Date
he: תאריך

en: - None -
he: - ללא -

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Decimal
he: דצימלי

en: ZIP Code
he: מיקוד

en: About
he: אודות

en: IP address
he: כתובת IP

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: The maximum length of the field in characters.
he: מספר התווים המירבי בשדה.

en: Other...
he: אחר...

en: Text value
he: ערך טקטואלי
