Field Update (3.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Update
am: አዘምን

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
