Field Update (3.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Field
bs: Polje

en: Update
bs: Ažuriranje

en: User
bs: Korisnik

en: Basic
bs: Obični
