Field Update (3.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Field
ka: ველი

en: Update
ka: განახლება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Advanced
ka: გაფართოებული
