Field Update (3.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်
